()

The Forest ilk olarak 2014 yılında erken erişim olarak çıkarıldı. Zaman geçtikçe büyük bir kesim tarafından oldukça beğenilen bir oyun haline geldi. Hayatta kalma ve korku temalı olan oyunun devamı niteliğinde olan Sons of The Forest’ın oyun içi görüntülerden oluşan ilk fragmanı yayınlandı.

Endnight Games’in açıklamalarına göre ikinci oyun, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak ve aynı korku temasına sahip olacak. 

Sons of The Forest oyununun ilk fragmanı yayınlandı!

Endnight Games’in yapımcılığını üstlendiği The Forest ilk olarak 2014 yılında erken erişim olarak çıkarıldı. Geliştirme süresince oldukça hata ile karşılaşan ekip, oyunu 2018 yılında am sürüm olarak çıkarmayı başardı. Geçen zaman içinde oyuncu kitlesi de artan oyun, büyük bir kesim tarafından sevildi. Oyunun grafiklerinin yanı sıra hikayesi de son derece etkileyici. Oyunun Co-Op modunun da olması arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek isteyenleri cezbetti. 

İkinci oyun, tahmin edileceği gibi The Forest’tan çok daha iyi grafiklere ve animasyonlara sahip. Özellikle adadaki yerlilerin ve mutasyona uğramış insanların animasyonları ilk oyuna göre oldukça başarılı duruyor. Daha önce oyunla ilgili 2019 yılında bir fragman daha paylaşılmıştı. Ancak dün paylaşılan yeni fragman tamamen oyun içi görüntülerden oluşuyor. Bu sayede oyunun nasıl gözükeceğine dair daha çok fikir sahibi olabiliyoruz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: