()

Yaşanan pandemi sürecinden ötürü eğitim online olarak devam ediyor. Genel itibariyle öğrencilerin online derslerde katılım sağlamaları çok önemli. Elbette her öğrencinin elinde EBA ya da Zoom için kullanabileceği bir PC yok.

Bu durumda aileler için en iyi ve en uygun çözüm tabletler oluyor. Bugün inceleyeceğimiz Hometech Alfa 10TB de EBA ya da Zoom için adeta biçilmiş kaftan. Kutu içeriğinden kablosuz klavyesi ile birlikte gelen tablet, hem öğrencilerin, hem de uzaktan çalışanların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabiliyor.

Eğer şu sıralar EBA ya da Zoom için uygun fiyatlı bir tablet arıyorsanız Hometech Alfa 10TB’yi deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Tabletin hali hazırdaki fiyatı sadece 1750 TL. Açık konuşmak gerekirse bu fiyata alabileceğiniz bir telefon bile yok.

Sudan ucuz bilgisayar gibi tablet! Hometech Alfa 10TB inceleme

Dilerseniz bu tablet hakkındaki yorumlarımıza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse bu zamanda en basit PC için  4000 – 5000 TL gibi bir meblağı gözden çıkarmanız gerekiyor. Üstelik bu PC ile oyun vs. oynamanız da mümkün değil. Anca internet ve online toplantı için kullanabileceğiniz bir PC alıyorsunuz.

Bu bağlamda baktığımızda 1750TL’lik Hometech Alfa 10TB çok daha mantıklı bir seçim gibi gözüküyor. Keza bu fiyata artık telefon bile almak pek mümkün değil. Elbette burada tercih kullanıcıların. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: