()

Oyun dünyası artık bulut servislerine doğru evriliyor. Ekran kartı devi Nvidia da GeForce Now ile geçtiğimiz yıllarda bu kervana katılmıştı. Sunucuları Türkiye’de olmamasına rağmen gayet akıcı bir deneyim sunan bu servis çok yakında ülkemizde de kullanıma sunulacak.

Sunucularını Türkiye’ye getirerek gecikme sürelerini minimuma çekecek olan Nvidia bu sayede Türk oyunculara akıcıcı bir oyun deneyimi sunacak. Ekran kartınız ne olursa olsun tüm oyunları en tepe ayarlarda oynatan bu sistem, özellikle dar gelirli oyunculara ilaç gibi gelecek.

Nvidia GeForce Now paketleri açıklandı

Bildiğiniz gibi bu servis ülkemize Nvidia ve Turkcell GAME+ işbirliği ile gelecek. Global pazarda olduğu gibi ülkemizde de Nvidia’nın iki farklı paket sunacağı açıklandı. Bu paketler basic ve premium olacak.

Ücretsiz olan basic pakette oyunculara sadece 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak. Ayrıca ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek. Premium pakette ise süre sınırlaması yok. Bekleme yok. Ayrıca bu pakette RTX özelliğini de oyunlarda kullanabileceksiniz.

Önümüzdeki aylarda fiyat bilgisi açıklanacak olan  Nvidia GeForce Now servisinin makul bir düzeyde gelmesini bekliyoruz. GFN ile oyun oynamak için oynayacağınız oyunun Steam, Epic Games Store veya Ubisoft hesabınızda olması gerektiğini belirtelim. Nvidia sadece burada aracılık yapıyor ve oyunu kendi sunucularını yönlendirip size stream ediyor.

Son olarak GFN’nin iOS, Android, Windows, Mac ve Chromebook cihazlarında çalıştığını belirtelim. Yani GFN ile oyunları tüm cihazlarınızda oynayabileceksiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: