()

Türk Telekom operatör görevinin yanı sıra Türkiye’nin kalkınması adına da önemli işlere imza atıyor. Bu işlerden en önde geleni ise istihdam meselesi diyebiliriz. Malum ülkemizde binlerce işsiz bulunuyor. Türk Telekom bu işsizliği az da olsa engelleyebilmek adına önemli bir hamlede bulundu.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Bu arada birazdan okuyacağınız ifadeler Türk Telekom tarafından yayınlanan basın bültenine aittir. Eğer Türk Telekom ile ilgili bir sorun, şikayet ya da öneriniz varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Zira yorumlarını Türk Telekom yöneticileri için önemli.

Türk Telekom 2021’e çok hızlı girdi!

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni yıla yeni istihdam sağlayarak başladı. 2020’de 9 binin üzerinde çalışanı bünyesine katan Türk Telekom Grubu, yeni yılın ilk günlerinde tüm Türkiye’de görev alacak 500 teknikeri daha saha ekibine dâhil etti.

Türkiye’nin 81 ilinde 34 binin üzerindeki çalışanı ile sektöründe lider olan Türk Telekom, pandemi sürecinde de istihdama katkısını sürdürdü. 

Türk Telekom’un telekomünikasyon sektöründe en büyük çalışan ekosistemine sahip şirket olduğunu ifade eden Türk Telekom CEO’su Ümit Önal,

“Sürdürülebilir bir istihdam oluşturmak en önemli gündem maddelerimiz arasında yer alıyor. Kesintisiz iletişim sağlamak için her koşulda fedakârca görev yapan saha ekibimize, tüm Türkiye’de görev alacak 500 yeni tekniker katıldı. Türk Telekom ve grup şirketlerimiz Argela, İnnova, Sebit,  AssisTT ve Türk Telekom International ile 2020’de toplam 9 binin üzerinde kişi ailemize dâhil oldu. Millî sorumluluk bilinciyle istihdama katkı sağlamak ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz ve 2021’de de ülkemizin ekonomisine destek olacağız.” dedi. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: