()

Türk Telekom kullanıcıları bazı şehirlerde internet bağlantısı sorunu yaşamaya başladı. Gece geç saatlerde başlayan bu sorundan İstanbul, Bursa, Ankara, Balıkesir, Samsun ve Diyarbakır illeri etkilenmiş gibi görünüyor. Twitter’da kullanıcıların internet sorununu gündeme getirmesi, Downdetector tarafından da doğrulandı.

Türk Telekom internet sorunu Downdetector tarafından da doğrulandı

Bilmeyenleriniz için Downdetector’ün kullanıcıların raporlamaları ile internet sağlayıcıları ve hizmetlerde yaşanan sorunların gösterildiği bir platform olduğunu belirtelim. Downdetector’e göre hem Türk Telekom’un mobil internetinde hem de TTNET servisinde bağlantı sorunları yaşanıyor.

Türk Telekom

İnternet bağlantı sorununun Turkcell ve Vodafone’da yaşanmadığını belirtelim. Ayrıca Türk Telekom’un az önce belirtiğimiz illerin dışında servis verdiğini ve sorun yaşamadığının da altını çizelim.

Türk Telekom cephesinden şimdilik konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Muhtemelen ilerleyen saatlerde yaşanan internet kesintisi sorunu düzelir ve kesinti ile ilgili resmi bir açıklama gelir.

Twitter’daki Türk Telekom Destek sayfası şu sıralar kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler ile boğuşuyor. Eğer internetinizde sorun yaşıyorsanız Twitter’dan @TTDestek sayfasına sorununuzu dile getirebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Peki, siz hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz? İnternet kesintisinden etkilendiniz mi? Gelin yorumlarda tartışalım.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: