()

Türk Telekom Online İşlemler iOS ve Android uygulaması ile kolaylık sunmaya devam ediyor. Türk Telekom şimdi de Online İşlemler için 2 GB mobil internet hediye edeceğini açıkladı. TL yükleme ve paket satın alma gibi işlemlerine hız kazandırmak için kredi kartını uygulamaya ilk kez kaydeden Türk Telekom faturasız hat sahiplerine haftalık 2 GB mobil internet hediye ediliyor.

Türk Telekom 2 GB hediye mobil internet için ne yapmalı? 

Türk Telekom’un bu hediye interneti uygulamaya kredi kartının kaydedilmesinin ardından otomatik olarak müşterinin hattına tanımlanacak. Türk Telekom’un Online İşlemler uygulamasını App Store veya Play Store’dan indirebileceğinizi belirtelim.

Türk Telekom’un hediye interneti herkes için geçerli olacak. Hattınıza tanımlanacak olan bu internet paketini WhatsApp, Signal, Telegram, Facebook, Instagram ve YouTube gibi tüm platformlarda kullanabileceksiniz.

Türk Telekom’un müşteri deneyimini dijital dönüşümle güçlendirmek amacıyla sunduğu müşteri odaklı Self Servis uygulaması, birçok hizmete cep telefonlarından tek dokunuşla erişmeyi mümkün kılıyor.

Faturasız hat sahiplerine ‘Online İşlemler’de TL yükleme, TL gönderme ve paket satın almanın yanı sıra mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu servisleri için yeni üyelik başvurusu yapma imkanı sunuluyor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: