()

Her hafta olduğu gibi bu hafta da teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz programda yoğun bir gündem bizleri bekliyor. 

Bu haftanın gündeminde Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın alması, Apple Kia-Hyundai işbirliğinin iptal olması, Türkiye Uzay Programı’nın açıklanması, GeForce Now platformunun Türkiye’ye gelmesi, uzaktan eğitimin devam edecek olması, Turkcell Superbox, Xiaomi Mi 11 global lansmanı ve 
Assassin’s Creed Chronicles: China’nın 15 Şubat 2021 tarihine kadar ücretsiz olması yer alıyor. 

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #4 (video)

Hem Türkiye hem dünyada birçok teknolojik gelişmenin yaşandığı bu hafta, teknoloji gündemi de yoğundu. Haftanın önemli olaylarını bu videomuzda sizler için değerlendirdik.

Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet evlere geliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la Türkiye’nin her yerinde evler fiber hızında internete kavuşuyor. Elektrik prizi ve 4.5G uygunluğu olan her yere taşınabilen Superbox’ı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz. Turkcell Superbox ile ilgili detayları internet sitesinde bulabilirsiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: