()

Geçtiğimiz günlerde siyasi reklamları platformundan kaldırmasıyla gündeme gelen Twitter, önümüzdeki aylarda Konu Başlıkları özelliğini yayına alacağını duyurdu. Bu yeni özellik; bir konu hakkındaki sohbetleri tek bir dokunuşla takip etmenizi kolaylaştıracak. 

Konu Başlıkları önerilerinin ana sayfanızda ve arama çubuğunda yer alacağını da belirtelim. Arama çubuğunda belirecek olan konu başlıkları önerileri, halihazırda Twitter’da takip ettikleriniz ve aramaya meyilli olduğunuz konulara bağlı olarak belirlenecek.

Özellik kapsamında sevdiğiniz müzik grubundan tuttuğunuz takıma ve hatta hayran olduğunuz ünlülere kadar birçok konu başlığını takip edebiliyorsunuz. Twitter’da bir konuyu takip etmeyi seçtiğinizde ise konuyla ilgili uzmanların, hayranların ya da konu hakkında konuşmaya eğilimli olan hesapların attığı Tweet’leri göreceğinizi ekleyelim.

Daha önce kullanıcıların, belli bir konu hakkındaki gelişmeleri takip edebilmek için belirli hesaplar izlemesi, araması ya da güncel tweetlere ulaşmak için Araştır sekmesine bakması gerekiyordu. Yeni Konu Başlıkları özelliği sayesinde kullanıcılar,  tek bir dokunuşla önem verdiği konularla ilgili en alakalı ve ilginç Tweet’leri görme seçeneğine kavuşuyor.


Source link

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: