()

Günümüzde birçok cihaz USB üzerinden şarj olabiliyor: Akıllı saatler, aksiyon kameraları, Powerbanklar, cep telefonları, akıllı bileklikler ve hatta diş fırçaları. Bu tarz cihazları şarj etmek için geliştirilen çoklu priz çözümü olan Viko’nun ilginç ürününü bu videomuzda hızlıca test ettik.

USB şarjı için bu çoklu priz yeter (video)

Üzerinde 2 adet USB çıkışı bulunan bu priz çoklayıcı, hızlı ve pratik bir şekilde elektronik cihazlarımızı şarj etme imkanı sunuyor. Bir telefonu şarj etmek için kullandığımız ürün taşınabilir bir priz çoklayıcı olarak hizmet veriyor. Üzerinde yer alan 1.1A gücündeki iki adet USB çıkışı ile telefonları hızlı şarj edemese de akıllı saat, bileklik, kulaklık ve benzeri küçük cihazları rahat bir şekilde şarj edebiliyor.

Öte yanda bu ürünün 2.1 A gücünde olan farklı bir sürümü de bulunuyor. Onun USB hızının biraz daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Biz testlerimizi 1.1 A gücündeki sürümle yaptık.

Bu tarz ürünler genelde USB’den şarj olan ve yüksek akım gücüne ihtiyaç duymayan cihazları şarj etmek için kullanılıyor.

Yaptığımız testlerde Huawei P40 Pro cep telefonunu bu çoklayıcı üzerinden 10 dakikada yüzde 2 oranında şarj ettik. Çıkış gücü 1.1 A olan bir USB çıkışı için normal bir rakam.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: