()

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları Facebook, WhatsApp ve Instagram‘a erişim sorunu yaşanıyor. Son birkaç saattir ağır olarak çalışan bu uygulamalar şu anda kullanılamıyor.

WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü

Kullanıcılardan gelen raporlara göre WhatsApp’ın web sürümü kullanılamazken, Facebook ve Instagram’ın ise mobil uygulamalarında erişim sorunu var. Bu sorunların global mı yoksa sadece Türkiye’de mi yaşandığı bilinmiyor. Şu an için bununla ilgili henüz resmi bir açıklamada yapılmadı.

Facebook, Oculus’un kurucusunu dinlemedi! O özellik geliyor

Facebook, Oculus’un kurucusunu dinlemedi! O özellik geliyor

Facebook, Oculus platformunun kurucusunun asla yapılmayacağını söylemesine rağmen, platforma para kazandıracak bir özellik getiriyor.

Güncelleme

Kısa süreli yaşanan kesintilerin ardından tüm uygulamalar yeniden erişime açıldı. Özellikle WhatsApp Web‘de yaşanan kesinti şu an stabil hale gelirken, aynı şekilde Facebook ve Instagram’da da her şey normale döndü.

Sosyal medya uygulamalarında arada bir bu şekilde kesintiler olmaktadır. Ancak bu bazen global olarak yaşanırken, bazen ise belirli noktalarda görülebiliyor. Şu anda bu kesinti çoğu ülkeyi etkilemezken sorunun yalnızca Türkiye’de yaşandığına dair söylentiler var. Neyse ki tüm uygulamalar yavaş yavaş normale dönmeye başladı ve erişim sorunu da çözüldü.


Haber Kaynağı shiftdelete.net

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: