()

Türkiye’de yatırımlarına devam eden ve üretim fabrikası kuran Xiaomi, teknik servis konusunda da girişimlerine başladı. Xiaomi’nin Ankara’daki ilk münhasır yetkili servisi bugün resmi olarak açıldı.

Ankara’da ilk olma özelliği taşıyan “Xiaomi Yetkili Servis Merkezi” kullanıcılara en iyi servis deneyemini sunuyor. Merkezde Xiaomi Türkiye garantili tüm telefonlara ve Teknik Servis Hizmet kapsamında olan Xiaomi aksesuar ve ekosistem ürünlerine yönelik hizmet veriliyor. 

Ürün satışının da yapılacağı servis merkezinde bir de deneyim alanı yer alıyor. Bu sayede müşteriler, Xiaomi’nin en yeni telefonlarını, aksesuarlarını ve ekosistem ürünlerini deneyimleme ve satın alma fırsatı bulacak.

Ankara Kızılay Xiaomi Servis Merkezi hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi günleri ise 09:00-14:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 32/B Demirtepe Çankaya Ankara adresinde bulunan servis ve satış merkezine 0312 229 98 91 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Xiaomi’nin İstanbul ve Ankara’dan sonra bu yıl içerisinde Türkiye’nin çeşitli noktalarında da teknik servis sayısını artırması bekleniyor. Ülkemizde istihdam sağlayacak olan Çinli teknoloji devi, fiyatların düşmesini de sağlayacak. 

Giriş ve orta segment telefonlarını ülkemizde üretecek olan Xiaomi, 2021’in sonuna doğru fiyatları da düşürecek gibi görünüyor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: