()

Telefonları ile ünlü olan OnePlus, geçtiğimiz yıl TWS kulaklık modeli ile giyilebilir teknolojilere de giriş yapmıştı. Bugün ise OnePlus’ın uzun süredir konuşulan bilekliği OnePlus Band tanıtıldı. Fitness odaklı bu bileklik sunduğu özellikler ile Xiaomi Mi Band 5 modeline büyük bir rakip olacak gibi görünüyor.

Premium malzemeler kullanan ve bu yüzden fiyatı her zaman tepede tutan OnePlus, bu bilekliği ile tabularını yıkıyor. 35 dolar gibi oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulan bilekliğimizde 1.1 inç büyüklüğünde 126 x 294 çözünürlüğünde AMOLED ekrana yer veriliyor.

Şimdilik sadece Android telefonlar ile uyumlu olan OnePlus Band’de mesaj bildirimleri ve gelen çağrı bildirimini görme, gelen çağrı reddetme, kronometre, zamanlayıcı, alarm (titreşim), telefonumu bul, Zen Mod senkronizasyonu ve Hava tahmini gibi özellikler yer alıyor.

OnePlus Band

13 adet egzersiz modunu destekleyen bilekliğimizde 110 mAh büyüklüğünde batarya yer alıyor. Bu batarya söylenene göre 14 güne kadar dayanıyor. OnePlus Band fitness odaklı olduğu için kalp atış hızı sensörü, kan oksijen satürasyonu (SpO2) izleme, etkinlik takibi ve uyku takibi gibi özellikler de bulunuyor.

IP68 + 5ATM (50 metre) suya dayanıklı yapısı ile dikkat çeken bilekliğimiz bakalım Türkiye’de satışa sunulacak mı?

OnePlus Band özellikleri 1.1 inç büyüklüğünde 126 x 294 çözünürlüğünde AMOLED ekran Mesaj bildirimleri, Gelen çağrı bildirimi, Gelen çağrı reddetme, Kronometre, Zamanlayıcı, Alarm (titreşim), Telefonumu Bul, Zen Mod senkronizasyonu, Hava tahmini Müzik kontrol etme ve kamera deklanşörünü kontrol etme  Kalp atış hızı sensörü, Kan oksijen satürasyonu (SpO2) izleme Etkinlik takibi ve Uyku takibi 13 Egzersiz modu: Outdoor Run, Indoor Run, Fat Burn Run, Outdoor Walk, Outdoor Bisiklete binme, Indoor Bisiklete binme, Eliptik Trainer, Kürek Makinesi, Kriket, Badminton, Havuzda Yüzme, Yoga ve Serbest Eğitim 3 eksenli İvmeölçer, Jiroskop IP68 + 5ATM (50 metre) suya dayanıklı OnePlus Health uygulamasıyla Android 6.0 ve sonraki sürümlere bağlanmak için Bluetooth 5.0 LE bağlantısı 110 mAh batarya ile 14 gün kullanım süresi


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: