()

Xiaomi güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Xiaomi Mi A3’te yaşanan Android 11 sorununu unutturmak isteyen Çinli firma, bugün Redmi Note 6 Pro için MIUI 12 güncellemesini sürpriz bir şekilde yayınladı. OTA üzerinden yayınlanan bu güncelleme ile telefona yepyeni özellikler ekleniyor.

MIUI 12.0.1.0.PEKMIXM yapı numarasına sahip olan güncelleme 732 MB büyüklüğünde olması ile dikkat çekiyor. MIUI 12, Süper Duvar Kağıtları, Yüzer Pencere, Yeni Kontrol Merkezi, Önleyici, Parlama, Gizli Maske Modu gibi gelişmiş Gizlilik Koruması özellikleri ile geliyor. Bu özelliklerin hepsi Redmi Note 6 Pro modeline ekleniyor.

Bildiğiniz gibi Android güncellemeleri genellikle kademe kademe sunulur. Bu yüzden bazı telefonlara güncellemeler biraz geç gelebiliyor. Eğer MIUI 12 arayüzünü merak ediyor ve şimdiden denemek istiyorsanız buradan ROM’u indirebilirsiniz.

2.0 GB büyüklüğünde olan recovery ROM’unu kurduğunuzda verilerinizin silinme riskinin olduğunu belirtelim. Bu yüzden ROM atmadan önce tüm verilerinizi yedeklemenizde fayda var.

Redmi Note 6 Pro için MIUI 12

2018 yılında çıkan Redmi Note 6 Pro modelinin son alacağı güncelleme muhtemelen bu olacak. MIUI 12.5 ve MIUI 13 güncellemelerinin bu telefona artık gelmeyeceğini düşünüyoruz. Giriş-orta segmentte yer almasına rağmen Xiaomi’nin bu modelini güncellemeler ile ayakta tutması oldukça sevindirici. Umarız Xiaomi’nin güncelleme konusundaki istikrarı hem devam eder hem de diğer firmalara örnek olur.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: