()

Bilindiği üzere Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, 28 Aralık tarihinde yeni amiral gemi modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Xiaomi Mi 11 serisi her zamankinden de iddialı bir şekilde pazardaki yerini alacak ve bu telefonlar, Snapdragon 888 kullanan ilk cihazlar olacak. Tepe modellerinde bir türlü istediği satış performansını elde edemeyen şirketin bu sefer oldukça iddialı olduğunu peşinen söyleyebiliriz. Ancak Xiaomi Mi 11 ailesinin görücüye çıkmasına çok az bir zaman kala ortaya atılan bir söylenti biraz canımızı sıkmadı değil.

Yapma bunu Xiaomi! Mi 11 serisi için üzen iddia!

Buna göre Xiaomi, yeni telefonlarının kutu içeriğine kulaklık ve şarj adaptörünü dahil etmeyecek. Yani eğer söylenti gerçeğe dönüşecek olursa, Çin merkezli teknoloji devi de Apple’ın açtığı yoldan devam edecek diyebiliriz.

Zaten Çin menşeli firmaların kutu içeriğine kulaklık koymamasına alışkınız ancak şarj adaptörünün de kutulardan çıkartılması tüketiciler nezdinde tepki ile karşılanabilir. Ayrıca biz zaten bu telefonlara fazlasıyla para ödüyoruz ve şarj aletini ayrıca satın almak da biraz saçma. Ancak bildiğiniz gibi Apple bu hamleyi tamamen çevrecilik ile açıklamıştı, tabii bu ne kadar inandırıcı o da şüpheli.

Peki bu söylenti durup dururken mi çıktı? Tabii ki de hayır, ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Xiaomi Mi 11 ailesinin kutusu ortaya çıktı ve bu iPhone 12 kutuları ile karşılaştırıldı. Kutuların incelikleri hemen hemen aynı olunca akıllara Mi 11 serisi de mi şarj adaptörü olmadan gelecek sorusunu getirdi. Bakalım iddialar gerçeğe dönüşecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: