()

2020 yılı nasıl bir yıl? 2020 yılı bitsin artık! 2020 yıl felaketler ile dolu bir yıl… 2020 yılı lanetli mi? vs vs…

Evet, sanırım bu cümlelerin en az birini, hala içinde bulunduğumuz 2020 yılı içinde en az bir kez duymuşuzdur. Zira gerçekten de felaketlerle dolu bir yıl oldu gerçekten de…

Yangınlar, depremler, kazalar, koronavirüs salgını, salgın sebebi ile gerçekleşen kısıtlamalar ve kısıtlamalar sebebi ile batan şirketler, kepenk kapatan dükkanlar, olumsuz etkilenen turizm sektörü, daha da kötüsü Covid-19 kaynaklı ölümlerin hızla artması.

Hal böyle olunca 2020 felaketler yılı ilan edildi. Pandemi sebebi ile dünya üzerinde birçok şey değişti, en önemlisi de biz insanların yaşam tarzı ve alışkanlıkları değişti. Nihayetinde herkese “Yeter, bir an önce bitsin artık” dedirten 2020 defterini kapatmak üzereyiz. İyi de, 2020 yılını kapatınca herşey düzelecek mi? Ne değişecek? Tüm olay 2020 yılı ile mi alakalı?

Elbette hayır! Ancak pozitif düşünerek 2021 yılını iyi bir yıl olarak düşünmek dahi bizi motive ediyor. Her yeni yıla girerken olduğu gibi, geçen yılda yaşananların muhasebesini yaparak, gelecek yıl için yeni kararlar alıyoruz.

Yeni yıl için dileğimiz hepimiz için öncelikle sağlık olmak üzere, huzur, mutluluk dolu pozitif bir başlangıç olsun. Şimdiden Teknolojioku ekibi olarak yeni yılınızı kutluyor, sevdikleriniz ile birlikte ve çok daha iyi bir yaşam diliyoruz.

Şimdi sözü daha fazla uzatmadan, telefonunuzu renklendirmek için bir araya getirdiğimiz ”yeni yıl” temalı birbirinden güzel duvar kağıtlarını hep birlikte inceleyelim.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: