()

Ülkemizdeki otomobil fiyatlarını sizlere anlatmaya devam ediyoruz. Söz konusu değişimler, 2021 yılının ilk ayında da, ilk günlerinde de devam ediyor. Bugün ise karşınızda 2020 Renault Clio güncel fiyat listesi ile karşınızdayız, aracın komik bir zam aldığını söylemekte fayda var. Neden bu tarz bir değişimin yapıldığı hakkında ise henüz herhangi bir bilgimiz veya görüşümüz yok.

Sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan 2020 Renault Clio, geçtiğimiz yıl zam üzerine zam aldı. 118.500 TL ile başlayan serüven, şu anda 152.000 TL’yi aşmış durumda ve bu şekilde yoluna devam ediyor. Tabii bu en baz donanım paketi için geçerli ancak yapılan son zam biraz tuhaf gibi. Buna göre 152.900 TL olan Clio fiyatı, 152.953 TL oldu. 53 TL’lik bu zamma kimse anlam veremedi.

Modelin diğer donanım seviyelerinde de aynı durum devam ediyor. Yine ilginç zamlar burada da karşımıza çıkıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan 2020 Renault Clio versiyon seçenekleri ve fiyat listesine bir bakmış olalım. İşte detaylar!


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: