Buyrun size en havalı Drone! – Drone – Ulusal24

Buyrun size en havalı Drone! – Drone – Ulusal24

Drone uçurmaktan keyif almayan birini henüz biz tanımıyoruz. Beraber düşünelim, sırt çantamızda optimal boylarda taşıdığımız, istediğimiz her yere bizimle gelen, kullanımı ve uçurması çok kolay olan ve en güzeli ise muhteşem fotoğraflar ve videolarla günümüzü keyiflendiriyor… Etkilendiniz, değil mi? Üstelik drone uçurmak son zamanların en trend hobisi diyebiliriz.

 

Peki tüm bu özelliklere sahip dronumuz kimdir?

Tabi ki Drone 720X. Kullanım kolaylığı olan,herkesin öğrenebilmesi için tasarlanmış yeni bir türdür.

 

Şimdi de nasıl çalıştırdığımızı konuşalım.

Biraz şaşırabilirsiniz.Çünkü yapmanız gereken sadece  uygulamayı yüklemek.Ve kullanım  kılavuzunda gösterilen QR kodunu okutun işte hepsi bu kadar!

Bu işlemi bitirdikten sonra, bataryayı takmalısınız, dronunuzu bağlayın ve yüklenen uygulamayı başlatın.Uçmak için 10 saniyeden daha kısa bir süreniz var.Artık başlayabilirsiniz !

Sadece 85 gram ağırlığında olan dronun uçurması da çok kolaydır. Yapılan kontrol çalışmaları mükememl sezgisel sonuçlar verdiğini söylüyor. Doğal ve keyifli bir uçurma fırsatı size sunuyor. Kontrol etmeniz çok kolay hareketler ise oldukça akıcı ilerliyor. Ayrıca, 720X tek tuşla eve dönüş yolunu buluyor!

Dronumuzu uçurmaya başladığımıza göre sıra artık yerleşik kameramızı kullanmakta. Hayallerimizdeki mükemmel fotoğraf ve videoları çekmek çok kolay. İnanamayağınız açılardan çektiğiniz videolar ve havalı selfielerle arkadaşlarınızı kıskandırmanız pek mümkün!

Fiyatını merak ettiniz değil mi? (Güncellenmeye devam ediyor.)

Tüm bu özelliklere sahip dronu artık hepimiz merak ediyoruz. 1500 ₺ civarında olacağını tahmin etmiştik.Oysaki sadece 535 ₺! Kalite fiyat performansı oldukça iyi.

Resmi sitesinde ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Sonuç olarak;

Yeni bir hobi edinebilir, birbirinden güzel fotoğraflar videolara sahip olabilirsiniz.Drone deneyimi olmayan kullanıcılarımız için eğlence başlasın!

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın