Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu: “Bu yaz yayınlanıyor!” – Teknoloji

Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu: “Bu yaz yayınlanıyor!” – Teknoloji

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyununu 2012 yılında tanıtan şirket şimdi de resmi olarak Counter Strike 2’yi duyurdu.

Valve’in yeni Counter Strike oyunu için CS2 tescilini alması ile ortaya çıkan iddialar yapılan açıklama ile birlikte doğrulanmış oldu. Tüm dünyada birçok oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran Counter Strike’ın yeni versiyonunda bazı ana haritalar korunurken, çözünürlük önemli ölçüde artırıldığı öğrenildi.

“CS:GO’DAN PAYLAŞIM: HEYECAN DUYUYORUZ”

Counter Strike’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Bugün Counter-Strike 2’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Counter-Strike 2, CS deneyiminin her sistemine, her içeriğine ve her parçasına yönelik bir revizyondur. İlk olarak, sis bombalarından bahsedelim:” ifadeleri yer alırken, oyuna ilişki ilk görüntüler paylaşıldı.

İşte o paylaşım:

Today we’re excited to announce Counter-Strike 2. Counter-Strike 2 is an overhaul to every system, every piece of content, and every part of the C-S experience. First, let’s talk about smoke grenades: pic.twitter.com/iTtguRHJ0S


— CS:GO (@CounterStrike) March 22, 2023

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın