Eski Twitter logolu iPhone’lar 25 bin dolara satılığa çıktı – Teknoloji

Eski Twitter logolu iPhone’lar 25 bin dolara satılığa çıktı – Teknoloji

Geçtiğimiz hafta Twitter, yeni bir markalaşma sürecine girerek X olarak yeniden adlandırıldı ve bu değişiklik, Android ve iPhone kullanıcıları için uygulama güncellemesi gerektirdi. Ancak, yeni logoyu istemeyen bazı kullanıcılar, eski Twitter logosuna sahip iPhone modellerini koleksiyon ürünü olarak değerlendirerek çevrimiçi mağazalarda yüksek fiyatlarla satın alıyorlar. Özellikle bazı versiyonları, 25 bin dolar gibi oldukça yüksek fiyatlarla listeleniyor.

Twitter’ın yenilikçi ve güncel uygulama deneyimi için güncellemeyi almaları akıllıca olsa da, eski Twitter logosuna sahip iPhone modelleri, bu değişikliği istemeyen kullanıcılar için önemli bir değer taşıyor. eBay gibi platformlarda, eski logoya sahip güncelleme yapılmamış iPhone’lar, değerli bir ürün haline gelmiş durumda.

Bu tür durumlar daha önce de popüler oyun Flappy Bird için yaşanmıştı. Oyun, fazla bağımlılık yapması nedeniyle App Store ve Google Play Store’dan kaldırılmıştı, ancak hala yüklü olan akıllı telefonlar, büyük fiyatlarla satışa sunulmuştu.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın