Apple, iOS 17 ile ilk etapta sunulmayacak özellikleri yayınladı – Teknoloji

Apple, iOS 17 ile ilk etapta sunulmayacak özellikleri yayınladı – Teknoloji

Eylül ayında Apple’ın yeni iPhone serisi ile tanıtması beklenen iOS 17 hakkında yeni gelişmeler duyurulmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan yeni açıklamaya göre, iOS 17’nin sunulduğunda hemen aktif olmayacak bazı özellikler olduğu ifade ediliyor. Bu özellikler arasında spesifik olarak AirDrop aktarımı ve Günlük özelliği bulunuyor.

AirDrop özelliği, kapsama alanından çıktığınızda bile, hem sizin hem de alıcı kişinin iCloud hesabına giriş yaptığında, paylaşılan içeriğin güvenli ve yüksek kaliteli bir şekilde internet üzerinden aktarılmasına olanak tanıyor.

“Günlük” adı verilen bir diğer özellik ise hemen sunulmayacaklar arasında yer alıyor. Bu özellik, özel anları yeniden yaşamak için yeni bir yol sunuyor. Önemli olaylar veya günlük aktivitelerle ilgili düşüncelerinizi kaydedebilmenizi sağlayan bir özelliktir. Fotoğraflar, müzikler, ses kayıtları ve daha fazlasıyla kayıtlarınızı detaylandırabilir, önemli anları işaretleyebilir ve daha sonra gözden geçirmek, yeni fikirler elde etmek veya hedefler belirlemek için kullanabilirsiniz.

Bunun dışında, Ortak Apple Music Çalma Listeleri de ilk etapta aktif olmayacak özellikler arasında yer alıyor.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın