FIFA 23’e “Kadınlar Dünya Kupası” geliyor – Teknoloji

FIFA 23’e “Kadınlar Dünya Kupası” geliyor – Teknoloji

EA SPORTS, FIFA 23’ün geliştiricisi olan Electronics Arts bünyesinde, FIFA Kadınlar Dünya Kupası Avustralya ve Yeni Zelanda 2023 tanıtımı için yeni görseller yayınladı.

Bu tanıtım, Avustralyalı milli oyuncu Sam Kerr’in öne çıktığı içeriklerle desteklendi. Ayrıca, “EA SPORTS FIFA Women’s World Cup 2023” güncellemesi, Haziran ayının sonunda ücretsiz bir içerik olarak yayınlanacak.

FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023 içeriği yanı sıra, oyuna bazı yeni oyun modları da eklenecek.

İşte oyuna eklenecek olan oyun modları:

Lead Your Country: Bu modda, oyuncular ülkelerini seçerek FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023’ün yıldızı olmayı hedefleyecekler. Kullanıcılar, mevcut bir oyuncunun rolünü üstlenebilecek veya kendi avatarlarını yaratarak FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nı oynayabilecekler. Maçların ardından, seçtiğiniz oyuncuyu veya tüm milli takımı kontrol ederek ülkenizi kupaya taşıma seçeneği kullanıcıların elinde olacak.

Tournament Mode: Oyuncular, seçtikleri ülkenin takımıyla tek oyunculu turnuva modunda, 32 ülkeden birini seçerek takımlarını zaferlere taşıyabilecekler.

Kick Off: Bu oyun modunda, kullanıcılar bir grup aşaması veya eleme turu maçında, 32 ülkeden ikisini seçerek yerel olarak arkadaşlarıyla veya yapay zekaya karşı oynayabilecekler.

FIFA 23’e eklenen bu yeni oyun modları, oyunculara daha fazla seçenek ve deneyim sunarak FIFA Kadınlar Dünya Kupası heyecanını yaşamalarını sağlayacak.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın