Her an yanınızda taşıyabileceğiniz Western Digital harici depolama çözümleri ile yaz mevsiminin en değerli anları her zaman kayıt altında!

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz Western Digital harici depolama çözümleri ile yaz mevsiminin en değerli anları her zaman kayıt altında!

Western Digital, farklı cihazlar arası hızlı, pratik ve güvenli transfer imkanı sunuyor

 

Pek çok tüketici, havaların ısınması ile beraber yaz tatili planları için heyecan duyuyor. Şehirden kaçış seçeneklerden biri olsa da; kenti terk etmek istemeyenler için festival, açık hava etkinlikleri veya konserlerle dolu bu mevsimin en iyi yanlarından biri de iş hayatının yoğunluğunu hafifletmek için kendine keyif alacağı aktiviteler bulmak. İster sakin bir sahil kasabası ziyareti ister merakla beklediğiniz sanatçının sahne performansı olsun, geçirdiğiniz keyifli zamanlara dair anılarınız, sahip olduğunuz en değerli veriler arasında yer alıyor. Akıllı cihazlarınız ve bilgisayarlarınızdaki fotoğraf, video, doküman ve çok daha fazla içeriği zahmetsizce ve güvenle depolayabileceğiniz Western Digital cihazları, her türlü kullanım alanına uygun çözümleri ile her zaman yanınızda. 

 

Kolay kullanım, otomatik yedekleme

Taşınabilir ve güvenli bir depolama ve yedekleme çözümü olan My Passport HDD, şık ve göz alıcı tasarımıyla dikkat çekiyor.  Dört farklı renk seçeneğinin yanı sıra 1 TB, 2 TB, 4 TB ve 5 TB’lık depolama alanları ile öne çıkan My Passport, özel bir kurulum gerektirmiyor ve kutusundan çıktığı gibi kullanıma hazır. Az yer kaplayan ve zarif tasarımıyla göz dolduran cihaz, kutusundan çıkan SuperSpeed USB (5Gbps) kablosu ile dijital dünyanızdaki tüm verilerinizi anında yedekleyebilme özgürlüğü sunuyor. Özel yedekleme yazılımıyla gelen My Passport’un yedek alması gereken zamanları kolayca belirleyebilir, parola koruması sayesinde cihazınızı kendinize göre rahatlıkla kişiselleştirebilirsiniz. 

Seyahatlerin vazgeçilmezi My Passport External SSD

Multimedya içeriklerinize zaman ve mekandan bağımsız olarak her an her yerden ulaşabilmenizi sağlayan My Passport External SSD, 4 TB’a kadar depolama seçeneği; 1050MB/s’ye kadar okuma, 1000MB/s’ye kadar yazma yeteneğine sahip.  Hem hızı hem de sade ve şık tasarımıyla adından söz ettiren harici hard disk, seyahat ederken başına gelebilecek ufak kazalara karşı da koruma sağlıyor. Şok ve titreşimlere dayanıklı olan cihaz, metal kasaya sahip. Aynı zamanda da 1,98 metreye kadar düşmelere karşı dayanıklı. Hem MacOS hem de Microsoft Windows işletim sistemli cihazlarla uyumlu olarak çalışabilen My Passport SSD, 500 GB, 1 TB, 2 TB ve 4 TB’lık depolama seçenekleri ile geliyor.  

 

Fotoğraf ve videoların iPhone dahili depolama alanı ile olan imtihanı sona eriyor

Fotoğraf veya video çekiminden, iş dokümanlarını düzenlemeye kadar hem iş hayatı hem de sıradan günlük görevlerde kullanıcıların en büyük yardımcısı iPhone’lar, sınırlı kapasiteleri nedeniyle bazen özgürlüğümüzü kısıtlayabiliyor. Ölümsüzleştirmek istediği kareleri, akıllı telefonunda yeterli depolama alanı olmaması yüzünden kaybetmek istemeyen kullanıcılar için tasarlanan iXpand Flash Drive Go, kısıtlı kapasite problemini ortadan kaldırmak için kullanıcılara destek oluyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB’lık depolama seçenekleri ile gelen iXpand Flash Drive Go, iPhone’lara kolayca entegre ediliyor; sıcak yaz günlerinden kalan anılarınızı güvenle depolamanıza ve yedeklemenize yardımcı oluyor. Fotoğraf, video, kişiler ve belgeler gibi kritik verileri otomatik olarak yedekleyebilen cihaz, iPhone, PC ve Mac’lerle uyumlu iXpand uygulaması sayesinde verileri parola korumalı olarak farklı cihazlarda da saklayabiliyor.  

 

Akıllı telefondan bilgisayarlara anında ve hızlı aktarım 

USB tip-C bağlantı noktasına sahip akıllı telefonlar için olağanüstü konforlu kullanım sunan SanDisk Ultra® Dual Drive Luxe USB Type-C™ Flash Drive, son derece hızlı ve pratik bir şekilde telefondaki dosyaları tablet veya bilgisayar gibi USB Tip-A portuna sahip cihazlara aktarmayı sağlıyor. Kompakt ve sağlam yapısı sayesinde anahtarlığınıza takarak dahi her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz SanDisk Ultra Dual Drive Luxe, akıllı telefonunuza kaydettiğiniz değerli anları diğer cihazlarınıza 150MB/s okuma hızı ile transfer edebilmenize imkan tanıyor. Cihaz, 1 TB’a kadar kapasite seçenekleri sunuyor.   

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber Kaynağı www.sektorel.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın