Karşınızda Note 8 Batarya Sorununu Bitirecek Kılıf! – Mobil – Ulusal24

Karşınızda Note 8 Batarya Sorununu Bitirecek Kılıf! – Mobil – Ulusal24

Hatırlayacağınız üzere Samsung, Note 7 modelinde yaşanan batarya sorunu nedeni ile gündemden düşmemiş ve bu konuda hem kendi ciddi sorunlar yaşamış hem de kullanıcıları zor durumda bırakmıştı. Her ne kadar cihazlarını geri çekerek bu sorunu telafi etmek istese de teknoloji devi kullanıcılar için büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

Yaşanan bu olaylardan sonra Samsung daha temkinli davranarak Note 8 modelinde iyileştirmeler yaparak karşımıza çıktı. Ancak buna rağmen Galaxy Note 8 sorununu aşmak isteyen kullanıcılar için pek çok alternatif geliştirildi. Bunlardan bir tanesi de batarya takviyeli kılıf oldu!

Galaxy Note 8’e batarya takviyesi!

Güçlü bir işlemci ve 6 GB RAM ile birlikte son derece iddialı olan Note 8 modeli, aynı zamanda Samsung’un deyimiyle sonsuz bir ekrana sahip. Bütün bunların sonucunda da elbette kullanıcılara daha güçlü bir batarya gerekiyor.

Samsung’un açıklamalarına göre bir günü oldukça rahat bir şekilde çıkarabilecek olan Galaxy Note 8’den daha fazlasını bekleyen kullanıcılar için Zero Lemon adı verilen bir kılıf geliştirildi. 5500 mAh kapasiteye sahip olan bu kılıf sayesinde Note 8’e batarya takviyesi yapmak mümkün hale geldi ve bu şekilde telefonun batarya kapasitesi 8800 mAh’e çıkarılabilecek.

Kılıf Türkiye’den satın alınamıyor!

% 115 daha fazla bir batarya ömrü sunan bu kılıf ile birlikte konuşma süresi 48 saat, müzik dinleme süresi 75 saat, video izleme süresi 24 saat ve oyun oynama süresi de 16 saate çıkarılmış oldu. 5 Ekim tarihinde satışa sürülecek olan bu kılıf şu anda Amazon üzerinde % 50 indirim ile ön siparişe sunulmuş durumda. 79,99 dolar yerine 39,99 dolara ön sipariş edilebilen kılıf ne yazık ki şu an için Türkiye’den satın alınamıyor.

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın