Marvel’s Spider-Man 2 oyunu 5 ay sonra raflarda – Teknoloji

Marvel’s Spider-Man 2 oyunu 5 ay sonra raflarda – Teknoloji

Sony’nin satış rakamlarıyla yüzünü güldüren bir oyun, sadece 2018’in en iyi oyunlarından biri olmakla kalmadı, aynı zamanda bugüne kadar çıkan en iyi süper kahraman oyunlarından biri olarak da adını oyun tarihine yazdırdı.

Bu durumda, devam oyununun yapılması kaçınılmazdı. 2018 yılından beri heyecanla beklenen bu devam oyunu, yani Marvel’s Spider-Man 2, bu yıl bitmeden oyun severlerle buluşacak.

Insomniac Games, geçtiğimiz ay düzenlenen PlayStation Showcase etkinliğinde oyunu detaylı bir şekilde tanıtarak, heyecanla beklenen oyunun bu yılın sonbahar aylarında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ancak net bir çıkış tarihi verilmemişti. Neyse ki, uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Çünkü stüdyo bugün resmi bir açıklama yaparak Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihini duyurdu. Heyecanla beklenen yeni Spider-Man oyunu, 20 Ekim’de raflardaki yerini alacak. Oyun daha önce de açıklandığı gibi PlayStation 5’e özel olacak.

Marvel’s Spider-Man 2’de Peter Parker’a ek olarak Miles Morales de oynanabilir karakter olarak yer alacak. İlk oyunun çıkışından kısa bir süre sonra Miles Morales, ek paket olarak oyun severlere sunulmuştu. Bu sayede daha önce ayrı ayrı oynama şansı bulduğumuz bu iki farklı Örümcek-Adam, bu kez aynı oyunda bir araya gelecek.

Ancak bu yeni Spider-Man oyununun bir co-op oyunu, yani iki kişilik bir oyun olacağı anlamına gelmiyor. İlk oyundaki gibi devam oyunu da tek kişilik bir deneyim olarak tasarlanmış. Ancak GTA 4’te olduğu gibi oyuncular, iki karakter arasında geçiş yaparak oyunu oynayacaklar.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın