Assassin’s Creed Mirage için oynanış videosu paylaşıldı – Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage için oynanış videosu paylaşıldı – Teknoloji

Assassin’s Creed serisi, oyunseverlerin tutkunu olduğu bir seri olarak biliniyor ve şimdi yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Ubisoft, oyunun çıkışından önce zamlanma haberleriyle gündeme gelmesine rağmen, heyecan verici bir oynanış videosunu paylaşarak hayranlarına müjde verdi.

Assassin’s Creed Mirage’ın yanı sıra, Assassin’s Creed Codename Jade için de tanıtım fragmanı gösterildi. Ayrıca sanal gerçeklik oyunu Assassin’s Creed Nexus da etkinlikte tanıtılan diğer bir oyun oldu.

Ubisoft’un etkinliğinden önce PlayStation Showcase’de duyurulan yeni oyun, 12 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek.

Oyun, daha önceki Assassin’s Creed oyunlarında da gördüğümüz Basim Ibn Ishaq karakterini merkeze alarak, 9. yüzyılda Bağdat’ta geçecek. Bu yeni oyun aynı zamanda geçmiş Assassin’s Creed oyunlarından izler taşıyacak, bu da serinin köklerine dönüş anlamına geliyor.

Assassin’s Creed Mirage, oynanış videosunda gösterilen detaylarla oyunseverleri heyecanlandırdı. Hayranlar, tarihi atmosferin yanı sıra heyecan dolu hikaye ve etkileyici görsel deneyimle birlikte Assassin’s Creed serisine yeni bir soluk getirecek olan bu oyunu sabırsızlıkla bekliyor.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın