Oyunseverler dikkat: Epic Games toplam değeri 914 TL olan iki oyunu ücretsiz veriyor! – Teknoloji

Oyunseverler dikkat: Epic Games toplam değeri 914 TL olan iki oyunu ücretsiz veriyor! – Teknoloji

Epic Games, bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Model Builder ve Soulstice oyunları kısa bir süreliğine ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir.

Epic Games, her hafta çeşitli oyunları ücretsiz olarak dağıtıyor. Bu oyunlar arasında popüler ve sevilen oyunlar olduğu gibi bağımsız yapımcıların ürünleri de bulunabiliyor. Bu hafta ise Model Builder ve Soulstice oyunları ücretsiz olarak sunuluyor. Her iki oyun da ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu ücretsiz kampanya 5 Ekim tarihine kadar geçerli olacak ve bu tarihe kadar bu oyunları hesabınıza eklerseniz, bu oyunlar sonsuza kadar sizin olacak.

Model Builder, normalde 160 TL’ye satılan bir oyun ve tek oyunculu bir simülasyon oyunudur. Bu oyunun temel amacı, robotlar, el fenerleri ve otomobiller gibi çeşitli aletleri inşa etmektir.

Diğer ücretsiz oyun olan Soulstice ise normalde 754 TL’ye satılan bir oyundur. Soulstice, fantastik bir dünyada geçen ve aksiyon dolu bir oyun olarak öne çıkar. Oyunda yetişkinliğe geçiş hikayesi anlatılırken RPG öğeleri ve oyun kumandalarıyla oynanabilirlik sunuluyor.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın