24 GB RAM’i olan ilk telefon Redmagic 8S Pro Plus tanıtıldı – Teknoloji

24 GB RAM’i olan ilk telefon Redmagic 8S Pro Plus tanıtıldı – Teknoloji

Bir süre önce 24 GB RAM’li telefonlarla ilgili bilgiler ortaya çıkmıştı ve şimdi Redmagic, OnePlus’tan önce davranarak Redmagic 8S Pro Plus modelini tanıttı. Şu anda aktif olarak piyasada bulunan telefonlarda genellikle 18 GB RAM bulunuyor. Standart olarak ve birçok Android cihazda 12 GB ve 16 GB RAM’li modeller görülüyor, ancak 24 GB RAM ile sınırlar daha da aşılmış gibi görünüyor.

iPhone tarafında ise iPhone 14 serisinin tamamında 6 GB RAM kullanılıyor.

Android telefon markaları ise RAM kapasitelerini artırmaya devam ediyor. Redmagic 8S Pro Plus’ın yüksek RAM kapasitesinin yanı sıra diğer özellikleri de dikkat çekici. Cihaz, 6.8 inç boyutunda, 1116×2480 piksel çözünürlüğe sahip, 1.300 nit parlaklık ve 120Hz AMOLED ekranla geliyor. Ayrıca, Plus olmayan bir versiyonu da bulunuyor.

Redmagic 8S Pro Plus, Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyle güçlendirilmiş ve 1 TB depolama alanı sunuyor. Yüksek performans sunması beklenen telefonun aynı zamanda bir soğutma sistemi de bulunuyor. Ayrıca, cihazın 165W hızlı şarj desteğine sahip olduğu ve nispeten küçük bir 5.000 mAh batarya ile geldiği belirtiliyor.

24 GB RAM ve 1 TB depolama alanı sunan versiyonun fiyatı 1.036 dolar olarak satışa çıkarılacak.


—-advertisement—

loading…

Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın