Beklenen an geldi! Sony, PlayStation 5 Slim’i Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı! – Teknoloji

Beklenen an geldi! Sony, PlayStation 5 Slim’i Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı! – Teknoloji

Oyuncuların büyük bir merakla beklediği konsol olan PlayStation 5 Slim nihayet tanıtıldı. Sony, kendi resmi internet sitesinde, “Tatil sezonuna yaklaşırken, yeni bir PS5 modeli tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz” açıklamasını yaptı.

Yeni Slim versiyon, önceki PlayStation 5’e göre hacim olarak yüzde 30 daha kompakt hale getirildi. Bu da demek oluyor ki, oturma odanızda veya oyun odanızda daha az yer kaplayacak. Kimse kocaman bir konsolu istemez, değil mi? Ayrıca Slim versiyonuyla birlikte PlayStation 5, daha ince ve şık bir tasarıma kavuştu. Ağırlık da yüzde 18 ila 24 arasında azaltıldı (Blu-ray sürücülü ve normal versiyon için geçerli).

KASIM AYINDA OYUNCULARLA BULUŞUYOR

Yeni PS5 Slim versiyonu ayrıca 1 TB SSD depolama kapasitesine sahip. Eğer PlayStation 5 Digital Edition’ı alırsanız, Blu-ray oyunlarını oynamak isterseniz harici bir Blu-ray disk sürücüsünü 79,99 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

Yeni PS5 modeli, Kasım ayının başından itibaren Amerika Birleşik Devletleri’ndeki seçkin yerel perakendecilerde ve resmi Playstation adresinde satışa sunulacak. Yakın gelecekte ise dünya genelindeki tüm ülkelere dağıtım yapılacak. Mevcut PS5 modelinin stokları tükendiğinde, sadece yeni PS5 Slim versiyonu satışa sunulmaya devam edecek. PlayStation 5 Slim, oyun dünyasına yenilik ve kompakt bir tasarım getiriyor.

İşte karşınızda yeni PlayStation 5 Slim:
Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın