IdeaSoft E Ticarette kazanmak için var – Teknoloji

IdeaSoft E Ticarette kazanmak için var – Teknoloji

İnternet kullanımının artması ile beraber e ticaret yeni bir iş sektörü olarak insan hayatına girmiştir. Siz de bu sektöre giriş yapmak isteyen bir girişimci ya da işletmeyseniz, nasıl bir altyapı seçtiğinizin büyük önemi vardır.

Her ne kadar kendi sitenizi sıfırdan hazırlatmanız mümkün olsa da bu maliyeti ve zamanı arttırır. Eğer daha uygun şekilde sektöre adım atmak istiyorsanız, hazır paketler size en uygun imkanları sunar. Farklı müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için içerikleri birbirine göre değişkenlik göstermektedir.

Kendinize en uygun olanı seçerek eticaret dünyasına adım atabilir, müşterileriniz ile bir araya gelebilirsiniz. Üstelik ilk seçtiğiniz paket size artık uygun olmasa bile yükseltebilirsiniz. Böylece kısa sürede sektöre uygun fiyatlar ile sektöre girebilirsiniz.

IdeaSoft e ticarete başlamak isteyen herkesin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için birbirinden farklı paketler teklif etmektedir. Bunların her biri özel şekilde planlandığı için size uygun çözümler teklif eder. Her birini inceleyebilir, altyapılardan birini tercih ederek sektöre hemen girebilirsiniz.

IdeaSoft’un Sunduğu E-Ticaret Çözümleri

IdeaSoft Akıllı ve Plus e ticaret paketleri kapsamında size farklı seçenekler sunar. Tümünü inceleyerek aralarından size en uygun olanlarını keşfetmeniz mümkündür. Özellikleri her birinde değişir. Örnek olarak sektöre henüz yeniyseniz Akıllı Lite paketi size şu gibi teklifler sunar:

1- Sınırsız web alanı

2- 1500 GB Yıllık Trafik ve Sunucu Kullanımı

3- E-posta Hesabı

4- Eticaret Çözüm Merkezi

5- IdeaSoft App Store Uygulama Mağazası

6- İndirimli Kargo Anlaşmaları

7- 256 Bit SSL Yüksek Güvenlik

8- Gelişmiş Kargo Yönetimi

9- Şirketinize Özel Alan Adı (Domain)

10- Yeni Versiyonlara Ücretsiz Geçiş

Bu ve diğer özellikleri ile ilk kez e ticaret dünyasına giriş yapacak kişiler için oldukça avantajlıdır. Bunun dışında farklı seçenekler de yine vardır.

Örnek olarak gelişmiş bir firmaysanız ve e-ticarete girmek istiyorsanız Akıllı ya da Plus paketler çerçevesinde sunduğumuz en üst seviye seçeneklere bakabilirsiniz. Satın almadan önce neler teklif edildiği ile birlikte karar verebilir, böylece kolay bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman IdeaSoft ile canlı destek kurarak yardım da alabilirsiniz. Tüm bunları inceleyebilir, paketlerin içinden size en uygun olanları kullanabilirsiniz.

IdeaSoft’un Başarılı Müşteri Örnekleri ve Başarı Hikayeleri

IdeaSoft sektöründe 2005 senesinden bu yana hizmet veren bir altyapı sağlayıcısıdır.  35,000 üzerinde müşteriye hizmet sağlamış olup bu hizmetlerini devam ettirmektedir. Kaliteli hizmet vermekte olup, bağımsız denetlemeler neticesinde uluslararası kalite belirleme standardı olan ISO 10002, ISO 20000-1, ISO 22301 ve ISO 27001 belgeleri için hak kazanmıştır. Bu güne kadar,

1- Ozzies,

2- Sokak Sihirbazı,

3- Kar Spor,

4- Misafirliq,

5- Trek,

6- Koleksiyon mobilya,

Dahil pek çok tanınmış firma ile çalışmıştır. 

IdeaSoft ile Çalışmanın Avantajları Ve Neden Tercih Edilmeli

E ticaret geleneksel ticarete göre çok sayıda avantaja sahiptir. Bunun bir sebebi fiziki mağazaya gerek olmamasıdır. Bu nedenle giderler minimum seviyelerdedir. İnternet teknolojisi sayesinde 7 gün 24 saat aktif kaldığı için satışlar kesintisiz olarak devam edebilmektedir.

Ayrıca e-ticaret sayesinde dijital sistemleri kullanarak müşterilere zaman ve mekan farkı olmaksızın ulaşılabilmektedir. Bu gibi yönleri ile doğru bir strateji izlerseniz büyük karlar elde edilebilmektedir. Eğer sektöre başarılı bir şekilde adım atmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, IdeaSoft size avantajlı seçenekler teklif etmektedir.

Dilerseniz Akıllı E-ticaret paketlerini 15 gün süresince ücretsiz deneyebilir, kendi sitenizi oluşturabilirsiniz. Farklı akıllı ya da plus paketleri arasından kendiniz için en uygun tercihleri yapabilirsiniz. Seçiminiz fark etmeksizin, her birini avantajlı şekilde kullanabilirsiniz. Eğer seçiminiz artık yetersiz geliyorsa bir sonraki pakete kolay bir şekilde geçirebilirsiniz. Ayrıca şu gibi avantajlardan da yararlanabilirsiniz:

1- Anahtar teslim eticaret sitesi

2- Sürekli açık sanal mağaza

3- Mobil cihazlar ile tam uyumluluk

4- Yüzde 100 SEO uyumlu altyapı

5- Tam pazaryeri entegrasyonları

6- 7/24 teknik destek ve e ticaret eğitimleri

Tüm bu yönleri ve avantajları sayesinde IdeaSoft ile başarılı bir e-ticaret işletmesi olabilirsiniz. Ayrıca canlı destekten yararlanarak aklınızda bulunan sorulara yanıt bulabilir, sorunlarınız varsa çözüm talepleri isteyebilirsiniz.

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın