Oyunseverler dikkat: Epic Games’in bu hafta verdiği ücretsiz oyun belli oldu! – Teknoloji

Oyunseverler dikkat: Epic Games’in bu hafta verdiği ücretsiz oyun belli oldu! – Teknoloji

Epic Games, uzun bir süredir popüler bir oyun platformu olarak ön plana çıkıyor. Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla kullanıcı kitlesini sürekli olarak artıran bu platform, şu anda 700 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, devam eden ücretsiz oyun kampanyası da büyük bir ilgi görüyor.

Oyunlarla keyifli zaman geçirmek her oyuncunun arzusudur ve bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak, bu keyfi daha da artırır. Bu nedenle Epic Games, oyunseverler tarafından oldukça seviliyor. Peki, bu hafta Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu oyun hangisi ve indirmeye değer mi? İşte detaylar…

Spelldrifter

2019 yılında piyasaya sürülen Spelldrifter, Free Range Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı. RPG türündeki yapım, taktiksel rol yapma ve deste oluşturma türlerinin özelliklerini barındıran karma bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi pek beklentileri karşılayamayan oyun, 14 Eylül’e kadar ücretsiz olacak. Normal fiyatı ise 33 TL.

Spelldrifter minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

İşletim Sistemi: Windows 7+

İşlemci: 2 GHz+ (SSE2 talimat kümesi desteği)

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: 1 GB Video RAM

Depolama: 2 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7+

İşlemci: 2 GHz+ (SSE2 talimat kümesi desteği)

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: 1 GB Video RAM

Depolama: 2 GB

Epic Games’in ücretsiz oyunları nasıl alınır?

Epic Games her hafta bizlerle buluşturduğu oyunları almak oldukça kolay. Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp, açılan sayfadaki ‘Yükle’ seçeneğine basın ve oyuna sahip olun. Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini de belirtelim. 

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın