Cyberpunk 2077: Phantom Liberty çıkış tarihi duyuruldu! İşte fiyatı – Teknoloji

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty çıkış tarihi duyuruldu! İşte fiyatı – Teknoloji

Cyberpunk 2077, sevenleri olduğu kadar eleştirenleri de bulunan bir oyun için yeni bir sürüm tanıtıldı. Yeni sürüm üzerinde çalışıldığı zaten bir süredir biliniyordu ancak detaylar belirsizdi. Kaydedilen en büyük güncelleme olarak nitelendirilen bu sürüm, orijinal oyuna yakın bir ücrete sahip.

YENİ GENİŞLEME PAKETİ YOLDA

Cyberpunk 2077’nin şu anki standart sürümü için Steam üzerinden 399.50 TL ödeme yapmak gerekiyor. Yeni genişleme paketi olan Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ise 399 TL’ye satışa sunulacak. Microsoft’un Xbox Game Showcase etkinliğinde, Phantom Liberty genişleme paketi hakkında şu detaylar paylaşıldı:

“Cyberpunk 2077’nin yeni Phantom Liberty genişleme paketiyle casusluk ve gerilim dolu bir maceraya dalın. Yeni seçilen Amerika Birleşik Devletleri Başkanının yörüngedeki uzay aracı, Night City’nin en tehlikeli bölgesinde vurulduğunda, Başkanı kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Kiralık bir siber haydut olan V karakterini üstlenin ve casusluk ile siyasi entrikaların iç içe geçtiği olayları araştırarak, karaborsadaki acımasız paralı askerlerin ve yetkililerin dahil olduğu bir hikâyeyi ortaya çıkarın.

Despot bir liderin kontrolündeki İtyaka adlı bir şehrin içindeki bir şehre sızın, her an savaşa hazır askerler tarafından yönetilen bu yerde. YABD ajanı Solomon Reed’in (Idris Elba) yardımı ve Johnny Silverhand’in (Keanu Reeves) desteğiyle sadakatin hiçe sayıldığı bağlantıları ortaya çıkarın ve tehlikeli dolandırıcılar, gizemli ağgezerler ve acımasız paralı askerlerle dolu, kaotik bir dünyada hayatta kalmak için becerilerinizi sergileyin. Yeni nesil donanımın gücüyle geliştirilen Phantom Liberty, sizi heyecandan heyecana sürükleyecek yeni oynanış mekanikleri, kurye görevleri ve ana görevin yanı sıra özgürlük ve sadakatin bir bedeli olduğunu gösteren nefes kesici bir hikâye sunuyor.”

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Steam’de PC için 399 TL, Xbox’da 399 TL ve PlayStation’da 479 TL fiyatla satışa sunulacak.

Oyunun oynanabilir hâle gelmesi ise 26 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşecek.


—-advertisement—

loading…

Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın