Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu belli oldu – Teknoloji

Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu belli oldu – Teknoloji

Şu ana kadar bu strateji sayesinde çok sayıda oyuncuyu platformuna çekmeyi başaran Epic, şu sıralar her hafta yeni bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak veriyor.

Geçtiğimiz hafta Payday 2 oyununu kullanıcılarına ücretsiz olarak veren Epic, bu hafta da Guacamelee! ve Guacamelee! 2 oyunlarına ücretsiz hale getirdi. Guacamelee! oyunlarının ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanmasıyla birlikte, önümüzdeki hafta Epic Games’te ücretsiz olacak oyun da belli oldu.

22 Haziran’a akadar Guacamelee! oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak olan Epic Games, 22 Haziran’dan itibaren theHunter: Call of the Wild oyununu ücretsiz hale getirecek. 2017 yılında çıkan bu oyun avlanma simülasyonu, şu anda Steam’de 32 TL’ye satılıyor. Oyunun Steam’de yer alan tanıtım yazısı ise şöyle:

“Gerçeğini aratmayan, nefes kesici güzellikteki bir açık dünyada benzersiz bir av deneyimi yaşayın. İster tek başınıza avlanmanın keyfini çıkarın, isterseniz mükemmel avcılık deneyimini arkadaşlarınızla paylaşın.”

theHunter: Call of the Wild, gerek fiyatı gerekse popülerliği itibarıyla Epic’in bugüne kadar verdiği en dikkat çekici oyunlardan biri değil kesinlikle. Ancak özellikle av oyunları sevenler için keyifli bir deneyim sunabilir. Çünkü theHunter: Call of the Wild, kendi küçük oyuncu kitlesinden oldukça olumlu yorumlar almayı başarmış bir oyun.


—-advertisement—

loading…

Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın