Steam, yeni bir ücretsiz oyun daha veriyor: Oyun severler dikkat! – Teknoloji

Steam, yeni bir ücretsiz oyun daha veriyor: Oyun severler dikkat! – Teknoloji

Epic Games, uzun bir süredir en sevilen oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcı sayısını her geçen gün artıran platform, 700 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Bununla birlikte halihazırda devam eden ücretsiz oyun kampanyası büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. 

Bu haftanın bedava oyunu ise, Field of Glory II oyunu oldu. Daha önce 50 TL’ye satılan bu strateji oyunu, Steam üzerinden tamamen ücretsiz olarak tüm kullanıcıların erişimine açtı. Field of Glory II oyunu; Roma İmparatorluğu’nun yükselişi döneminde geçen bir sıra tabanlı taktik oyunudur. Oyunun ücretsiz indirme fırsatı 8 Haziran tarihine kadar geçerli olacaktır.

MİDNİGHT GHOST HUNT DA ÜCRETSİZ OLARAK İNDİRİLEBİLİR

Ayrıca, Epic Games Store da şu anda ücretsiz olarak sunulan Midnight Ghost Hunt oyununu kaçıranlar için hatırlatmakta fayda var. Bu kaotik ve çok oyunculu bir saklambaç oyunudur. Oyunda, hayalet olarak görünen nesnelerin içine girerek veya avcı olarak, saat gece yarısına gelmeden hayaletleri avlamaya çalışırsınız. Bir dizi lanetli mekânda pusuya yatmış olan acımasız ruhlar, koridorlarda dolaşmaktadır. Oyunun normalde 150 TL’ye satıldığı düşünülürse, ücretsiz erişim fırsatı oldukça cazip bir teklif olduğu görülüyor.

Bu oyunun konusunda ise Hortlak avlama teknolojisiyle donatılmış olan avcılar, bu ruhları başka bir boyuta sürmek için çalışmaktadırlar. Yaşayanlar ve ölüler arasındaki kaotik 4’e 4 mücadelede hem Hayalet olarak hem de Avcı olarak oynayabilirsiniz. Hayalet olarak, Avcılardan kaçmak için zararsız görünen mobilya parçalarının içine gizlenebilirsiniz. Sonra avcılar sırtlarını döndüğünde telekinetik gücünüzü kullanarak onlara karşı saldırı düzenleyebilirsiniz.


—-advertisement—

loading…

Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bir Cevap Yazın